Wypowiedzi po meczu z Chrobrym 1 mar

Wypowiedzi po meczu z Chrobrym

1 mar 2019 11:12

Wypowiedzi po meczu PGNiG Superligi Mężczyzn pomiędzy Zagłębiem Lubin a Chrobrym Głogów (21:28).

Jarosław Cieślikowski (trener Chrobrego): Byliśmy przygotowani na pewne sytuacje, jeśli chodzi o atak pozycyjny i też bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Początek spotkania to bardzo dobra gra Adama Babicza, odważna, szybka. Myślę, że to też dało taką pewność siebie całemu zespołowi. Pierwsza połowa z wyraźną przewagą trochę uspokoiła moich zawodników i zdarzyło nam się trochę błędów w drugie połowie.

Bartłomiej Jaszka (trener Zagłębia): Zagraliśmy bardzo słabą pierwszą połowę i to był klucz do zwycięstwa. Po raz kolejny zrobiliśmy bardzo dużo niewymuszonych błędów, z własnej winy. Do tego dochodzą niewykorzystane sytuacje stuprocentowe. Nie da się wygrać meczu, kiedy dwa tak ważne elementy nie idą po naszej myśli. Zagraliśmy słabe spotkanie, ale nie zwieszamy głów i walczymy dalej o pierwszą ósemkę.

Tomasz Pietruszko: Ciężko coś powiedzieć po takim meczu. Zagraliśmy słabo, a o przegranej w dużej mierze zadecydowały błędy własne, których popełniliśmy bardzo dużo. Z pewnością nie tak wyobrażaliśmy sobie to spotkanie.