Aktualności

Zapraszamy do SMS Zagłębie Lubin 26 mar

Zapraszamy do SMS Zagłębie Lubin

26 mar 2024 19:41

W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniej szkoły dla naszych dzieci staje się coraz bardziej istotny, gdyż determinuje ich rozwój i przyszłość. Dlatego też warto przyjrzeć się niepublicznym placówkom edukacyjnym. W sercu Lubina, miasta bogatego w tradycje sportowe, mieści się instytucja, która stawia sobie za cel rozwój młodych talentów sportowych na najwyższym poziomie. Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Lubinie to miejsce, gdzie pasja do sportu łączy się z wysokim standardem edukacji i wszechstronnym rozwojem uczniów.

Młodzież

Wychowanie fizyczne prowadzone jest przez doświadczonych trenerów, którzy nie tylko posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie sportu, ale także angażują się w indywidualny rozwój każdego ucznia. Nasze sale gimnastyczne są nowocześnie wyposażone, co umożliwia skuteczne i bezpieczne prowadzenie zajęć sportowych.

Jednak nasza szkoła to nie tylko sport. Wspieramy również rozwój intelektualny naszych uczniów poprzez udział w różnorodnych projektach edukacyjnych. Nasza placówka organizuje także zimowiska i obozy sportowe, podczas których nasi uczniowie mają okazję doskonalić swoje umiejętności oraz integrować się z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach.

Wierzymy, że znajomość języka angielskiego otwiera wiele drzwi, dlatego też w naszej szkole odbywają się regularne lekcje tego języka. W ciągu tygodnia każdy uczeń ma zapewnione 3 godziny zajęć z angielskiego, co pozwala na efektywną naukę i rozwój kompetencji językowych.

Jednym z atutów naszej szkoły jest możliwość korzystania z bezpłatnych obiadów dla klas 1-3 uczniów, natomiast dla starszych z dużym dofinansowaniem. Dzięki temu zapewniamy zdrowe i zrównoważone posiłki, niezbędne dla rozwijających się sportowców.

Chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej szkoły podczas dni otwartych, które odbędą się 11 kwietnia o godzinie 16:00. To doskonała okazja, aby poznać naszą placówkę, porozmawiać z nauczycielami oraz zapoznać się z naszą bogatą ofertą edukacyjną i sportową.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Lubinie to miejsce, gdzie marzenia o sukcesie sportowym łączą się z wysoką jakością edukacji. Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj swoje talenty razem z nami!

Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie dowiecie się więcej o naszej szkole!
https://sms.zaglebie.lubin.pl/