Aktualności

Wygrana juniorek SMS Zagłebie 21 lis

Wygrana juniorek SMS Zagłebie

21 lis 2022 12:32

Pierwsza drużyna Juniorek SMS Zagłębia Lubin ma za sobą kolejny wygrany mecz. Zwycięstwem nad Jelenią Górą podopieczne Beaty Miazgi umocniły się na drugiej pozycji w tabeli.

Młodzież

Ekipa Miedziowych wygrała kolejny ważny mecz. Podopieczne Beaty Miazgi i Natalii Tsvirko na własnym parkiecie w Hali RCS pokonały MKS Karkonosze Jelenią Górę różnicą 10 bramek.

SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN 30:20(15:10) MKS Karkonosze Jelenia Góra
Skład i bramki: Lewalska Marta, Czulińska Natalia, Cieślik Martyna 6, Chudek Weronika 5, Czyż Weronika 5, Dolecka Julia 4, Szczędor Martyna 3, Badowska Maja 2, Godzic Emilia 2, Ziemba Aleksandra 2 i Stańczak Daria 1.

Sztab Szkoleniowy: Miazga Beata i Tsvirko Natalia

Tymczasem w ramach 7.kolejki piłkarki ręczne SMS Zagłębia II Lubin podejmowały bardzo trudne rywalki jakimi są starsze zawodniczki z Kobierzyc. Lubinianki walczyły niezwykle dzielnie, ale nie sprostały trzeciej sile ligi.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i dawała nadzieję nawet na remis do przerwy. Druga połowa należała, już w większości do przyjezdnych, ale odwagi, siły i zdecydowania nie można było odmówić gospodyniom. To był na prawdę dobry występ.

SMS ZAGŁĘBIE II LUBIN – KPR Kobierzyce 20:33 (11:15) 
Skład i bramki: Śliska Joanna, Wodelska Nadia – Ambroziak Oliwia 4, Krzechki Lena 3, Tsvirko Maja 3, Śnieg Natalia 3, Kocik Aleksandra 2, Biernacka Lena 1, Konsur Kornelia 1, Mrozek Lena 1, Płóciennik Nadia 1, Priadko Violeta 1, Faltyn Oliwia, Kałuża Ewa, Stachura Alicja i Tobolewska Maja.

Sztab Szkoleniowy: Miazga Beata i Szczepaniak Elżbieta

Przed lubiniankami „siostrzany” pojedynek między SMS I a SMS II Zagłębie Lubin. Mecz odbędzie się w ramach Dolnośląskiej Ligi Juniorek Młodszych już 27 listopada o godzinie 12.00 w Hali SP14.

Fot. Justyna Fedorowicz