Aktualności

SMS Zagłębie Lubin wchodzi do gry! 23 cze

SMS Zagłębie Lubin wchodzi do gry!

23 cze 2021 12:28

Uczniowie SMS Zagłębie Lubin pobierają aplikację PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet i zachęcają do tego innych. To najlepszy sposób, aby stać się częścią rozgrywek swojej ukochanej dyscypliny sportowej!

Młodzież

Superliga Sp. z o.o. wypuściła na rynek oficjalną aplikację PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. Dzięki nowoczesnemu narzędziu, najbardziej aktualne informacje o rozgrywkach, ulubionych klubach, skróty video z meczów oraz szereg nowatorskich rozwiązań będą na wyciągnięcie ręki kibiców.

Oficjalna aplikacja PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet to narzędzie, które ma integrować całe środowisko kibiców piłki ręcznej w Polsce – Stworzenie aplikacji PGNiG Superligi to naprawdę świetny pomysł. Wszystkie najciekawsze informacje i rozgrywkach, a także o naszym ulubionym klubie można znaleźć w jednym miejscu. Na pewno każdy, kto ściągnie ją na swój telefon będzie zadowolony – mówi jedna z uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego Zagłębie Lubin.

Aplikacja posiada szereg funkcji, w tym dostęp do aktualności o rozgrywkach, możliwość śledzenia “na żywo” meczów wszystkich drużyn, aktualizowane w czasie rzeczywistym liczne statystyki, informacje o zespołach, składach, terminach i wynikach meczów oraz możliwość oglądania materiałów video, w tym skrótów spotkań. Aplikacja została stworzono w technologii PWA. Dostępna jest dla systemów iOS i Android, można ją pobrać wchodząc do sklepu Google Play i App Store.

Jednocześnie SMS Zagłębie Lubin przypomina, iż trwa rekrutacja do Szkoły Podstawowej. Szkoła Mistrzostwa Sportowego Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Piłce Ręcznej MKS Zagłębie Lubin zaprasza w swoje szeregi. SMS organizuje w roku szkolnym 2020/2021 wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży w formie  obozów sportowych i turniejów towarzyskich. Szkoła jest bezpłatna. Więcej informacji u trenerów: Elżbieta Szczepaniak – 501 718 671 oraz Beata Miazga – 888 135 157.

Pobierz aplikację:

Sklep Google Play

Sklep App Store