Aktualności

Są jeszcze miejsca do SMS Zagłębie Lubin! 13 lip

Są jeszcze miejsca do SMS Zagłębie Lubin!

13 lip 2022 13:11

Trwa rekrutacja do Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Piłce Ręcznej  MKS Zagłębie Lubin. Zostały już ostatnie miejsca!

Młodzież

SMS Zagłębie Lubin korzysta ze stale unowocześnianej bazy lokalowej i dysponuje: nowoczesnymi pracowniami przedmiotowymi wyposażonymi w sprzęt multimedialny i tablice interaktywne, biblioteką z pracownią multimedialną, salami komputerowymi oraz stołówką szkolną. W każdej sali lekcyjnej znajduje się komputer z dostępem do sieci Internet oraz dziennika elektronicznego. Szkoła dysponuje stołówką szkolną, biblioteką oraz salami komputerowymi.

Sportowcy korzystają z pełnowymiarowej hali do piłki ręcznej, boisk do piłki nożnej na terenie klubu Zagłębie Lubin SA. oraz basenu. Uczniowie spoza miasta Lubina korzystają z zakwaterowania w bursie i internacie. Obiekty szkolne, sportowe (hala i basen) oraz bursa znajdują się bliskim sąsiedztwie, co ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Jako szkoła niepubliczna SMS nie jest ujęty w miejskim naborze elektronicznym, dlatego wnisoki należy składać w formie papierowej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sms@zaglebie.lubin.pl

 

Wnioski o przyjęcie dostępne są na stronie internetowej w zakładce Rekrutacja lub w sekretariacie szkoły przy ul. Sybiraków 11 (gab. 211).