Pewna wygrana z Dziewiątką 22 lut

Pewna wygrana z Dziewiątką

22 lut 2021 10:02

W derbowym meczu w lidze juniorów młodszych SMS Zagłębie Lubin nie dało najmniejszych szans EUCO-UKS Dziewiątka Legnica. Podopieczni Igora Czebrova wygrali 58:31 (29:12).

Młodzież

Lubinianie w piątej minucie prowadzili 3:2, a później zaczęli się rozpędzać. Miedziowi szli jak burza i szybko odskoczyli rywalom. Przewaga SMS Zagłębia rosła bardzo szybko, do przerwy gospodarze rzucili aż 29 bramek! W drugiej części spotkania podopieczni Igora Czebrowa nie zwalniali tempa i również zaaplikowali rywalom 29 bramek, wygrywając ostatecznie 58:31.

SMS Zagłębie I Lubin - EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 58:31 (29:12)

SMS Zagłębie: Grzyb, Kierych - Palczewski 6, Mikłasz 2, Barcik 4, Augustynowicz 5, Fabiszewski 5, Demczuk 1, Fiłon 3, Włostowski 8, Kuźniak, Czerwiński 3, Marczak 2, Majczak 7, Kałużny 4, Borowski 8.