Aktualności

Namaluj „Mistrzynie Polski jak z obrazka” i wygraj nagrody! 11 maj

Namaluj „Mistrzynie Polski jak z obrazka” i wygraj nagrody!

11 maj 2023 07:24

Jak na obrazku pokazać wielki sukces drużyny? To zadanie dla dzieci i młodzieży, które zdecydują się na udział w konkursie plastycznym „Mistrzynie Polski jak z obrazka”. Rysunek powinien przedstawiać żeńską naszą żeńską drużynę, herb klubu, puchar lub medal. Nagrody laureatom wręczą same mistrzynie!

Młodzież

Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury MUZA w Lubinie. Plastyczna rywalizację podzielono ma dwie kategorie wiekowe: uczniowie szkół podstawowych 7-14 lat oraz Uczniowie liceum 15 – 19 lat.

Konkurs ma promować kreatywność wśród uczestników i celebrować sukces lokalnej drużyny piłki ręcznej kobiet MKS Zagłębie Lubin – zdobycie tytułu Mistrza Polski.

– czytamy w regulaminie.

Technika prac jest dowolna z wyjątkiem prac przestrzennych. Format wyłącznie A3. Podczas oceny w pierwszej kolejności brane pod uwagę będą:

  • Zgodność z tematem i celami konkursu
  • Skrupulatność w tworzeniu i uzyskaniu pożądanego efektu
  • Oryginalność i sposób interpretacji
  • Walory estetyczne.

Prace konkursowe należy dostarczyć osobiście, najpóźniej do 22 maja na adres: Centrum Kultury MUZA, 59-300 Lubin, ul. Armii Krajowej 1 – do recepcji lub pokoju nr 20 w godz. 8:30 – 15.

Z dopiskiem: „Mistrzynie Polski jak z obrazka”

lub wysłać pocztą (liczy się data stempla pocztowego)

Szczegółowych informacji udziela Urszula Franelak, e-mail: plastyk@ckmuza.pl tel.: 76 746 22 75, kom.: 692 492 518.

Pełny regulamin konkursu wraz z formularzami dokumentów do pobrania, które należy wypełnić dołączyć do każdej pracy, dostępny jest na stronie organizatora

Jury, w składzie którego są piłkarki ręczne MKS Zagłębia Lubin, przyzna nagrody rzeczowe.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 25 maja podczas spotkania z drużyną mistrzyń Polski w piłce ręcznej w Centrum Kultury MUZA.

Nazwiska Laureatów zostaną podane 23 maja na stronie https://ckmuza.eu/category/konkursy/ w godzinach popołudniowych.