Kolejna pewna wygrana juniorów SMS 1 mar

Kolejna pewna wygrana juniorów SMS

1 mar 2021 12:22

Juniorzy młodsi SMS Zagłębie I Lubin nie zatrzymują się. Podopieczni Igora Czebrowa zanotowali kolejne bardzo pewne zwycięstwo. Tym razem Miedziowi pokonali na własnym parkiecie WKS Śląsk Forza Wrocław 38:22 (18:11).

Młodzież

Młodzi lubinianie od początku narzucili rywalom swój styl gry i szybko zaczęli budować swoją przewagę, prowadząc do przerwy różnicą siedmiu trafień. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, zdecydowanie lepiej prezentowali się gracze SMS Zagłębie, którzy ostatecznie wygrali 38:22. Blisko połowę bramek dla gospodarzy zdobył duet Hubert Barcik – Wiktor Borowski.

SMS Zagłębie I Lubin – WKS Śląsk Forza Akademia 38:22 (18:11)

SMS Zagłębie: Grzyb, Kierych - Palczewski , Mikłasz 1, Barcik 11, Augustynowicz 2, Fabiszewski 2, Demczuk 2, Fiłon 1, Swobodziński 4, Marzec 1, Włostowski , Kuźniak, Czerwiński 3 Tomasiewicz 1, Marczak , Majczak 3, Kałużny, Borowski 7.