Aktualności

Dni Otwarte w SMS Zagłębie Lubin już dziś 16 cze

Dni Otwarte w SMS Zagłębie Lubin już dziś

16 cze 2023 09:36

Już dziś odbędą się Dni Otwarte w SMS Zagłębie Lubin. Początek o godzinie 16:00 w szkole przy ulicy Konopnickiej 5.

Młodzież

- Zapraszamy rodziców i dzieci przyjęte do klas 1 na spotkanie, które odbędzie się w Szkole Podstawowej przy ulicy Konopnickiej. Będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z nauczycielami, trenerami, dyrekcją. Pokażemy Wam jak wygląda nasza szkoła i ile się w niej dzieje. Serdecznie zapraszamy! – zachęcają organizatorzy.

W szkole opiekę świadczą wykwalifikowani nauczyciele, dzieci mają dostęp do bogatej infrastruktury szkolnej, w tym również wydzielonej przestrzeni do zabawy i gier sportowych.

– Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole pozwoli przybliżyć atmosferę nauki oraz dokonać słusznego wyboru przez państwa – mówią organizatorzy.

SMS Zagłębie Lubin rozwija talenty sportowe i pomaga odnaleźć dziecku właściwą ścieżkę edukacyjną zgodną z jego osobowością.

Zajęcia sportowe realizowane są pod kątem różnych dyscyplin. Wykwalifikowana i doświadczona kadra zadba o edukację i rozwijanie umiejętności Państwa dzieci. Oferujemy udział w zawodach oraz obozach sportowych.