Aktualności

Zagramy w Puławach 24 lut

Zagramy w Puławach

24 lut 2024 17:03

22. seria ORLEN Superligi oznacza dla naszej męskiej drużyny mecz z Puławach z tamtejszymi Azotami. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00.

Mężczyźni

Puławianie w ostatnich latach co roku wymieniani są w gronie kandydatów do walki o medale i podobnie było przed obecnym sezonem. Jak na razie Azoty spisują się chyba poniżej oczekiwań puławskich kibiców, a ostatnia porażka w Legionowie to był prawdziwy szok.

Zespół co prawda zajmuje piąte miejsce w tabeli, ale do trzeciego Górnika Zabrze traci aż 11 punktów, a do czwartego KGHM Chrobrego osiem „oczek”. To sprawia, że puławianie najprawdopodobniej będą musieli zadowolić się piątą pozycją przed fazą play-off. Azoty muszą jednak pamiętać, że za ich plecami czai się Energa MKS Kalisz, która ma tylko cztery punkty straty.

Zagłębie po słabym starcie w 2024 roku i trzech porażkach z rzędu, wliczając przegraną w ORLEN Pucharze Polski, w końcu wygrało. Miało to miejsce dwie serie temu, kiedy to Miedziowi bez większych problemów pokonali na wyjeździe Grupę Azoty Unię Tarnów. Później przyszła dość wyraźna przegrana na własnym parkiecie z Piotrkowianinem. Rywale z dołu tabeli czyli duet Legionowo-Gdańsk wygrał swoje mecze i zmniejszył starty do Zagłębia do odpowiednio siedmiu i sześciu punktów.

Mecz 22.serii ORLEN Superligi pomiędzy Azotami-Puławy a Zagłębiem Lubin odbędzie się 25 lutego o godzinie 16:00 w Grupa Azoty Arena.

Transmisja spotkania w emocje.TV:https://emocje.tv/live/2867/azoty-pulawy-mks-zaglebie-lubin

Przypominamy o pomocy dla naszych Miedziowych Wojowników - Mai i Michała! 
Linki do zbiórek: