Aktualności

Zaczynamy zmagania w Mielcu 14 sie

Zaczynamy zmagania w Mielcu

14 sie 2020 09:01

W piątek i sobotę Mielec stanie się polską stolicą piłki ręcznej. Właśnie w tym mieście odbędzie się Memoriał imienia Antoniego Weryńskiego, który jest bez wątpienia najmocniej obsadzonym przedsezonowym turniejem w naszym kraju. W zmaganiach wezmą udział piłkarze ręczni Zagłębia Lubin.

Mężczyźni

Przeciwnikiem Miedziowych będą Azoty Puławy. Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 11:20. Popołudniu odbędą się kolejne spotkania, a w sobotę drużyny zagrają ze sobą o poszczególne miejsca.

Oprócz gospodarzy SPR Stali Mielec na boisko mieleckiej hali wybiegną takie zespoły jak mistrz Polski – KS Łomża Kielce, wicemistrz Polski – Orlen Wisła Płock, brązowy medalista mistrzostw Polski – Górnik Zabrze, Mistrz Słowacji – Tatran Presov, a także Azoty Puławy, Zagłębie Lubin i Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.

Będzie to już VIII edycja turnieju upamiętniająca legendarnego prezesa Stali, pod którego rządami „Czeczeńcy” powrócili na najwyższy szczebel rozgrywkowy, a w 2012 roku zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną i w trosce o zdrowie zawodników turniej odbędzie się bez udziału publiczności. Sympatycy każdej z drużyn będą mieli jednak szansę obejrzeć swoich ulubieńców w akcji, gdyż każde ze spotkań będzie transmitowane na żywo na YouTube oraz Facebooku Stali Mielec.

Link do transmisji:
https://www.youtube.com/watch?v=T44wAukfdN0