Aktualności

Wypowiedzi po meczu z Tarnowem 9 gru

Wypowiedzi po meczu z Tarnowem

9 gru 2019 09:42

Wypowiedzi po meczu Zagłębie Lubin – Grupa Azoty Tarnów 28:26 (14:11).

Mężczyźni

Bartłomiej Jaszka: Wygrana cieszy, ale styl jaki zaprezentowaliśmy na pewno nie. Tak się nie gra, bo jakby przeciwnik był bardziej doświadczony najprawdopodobniej nie zdobylibyśmy trzech punktów. W nasze szeregi wkradła się nonszalancja i zamiast „dobić” przeciwnika, to znów zaczęły się emocje. Tak naprawdę sami zrobiliśmy sobie „pod górkę”, ale cieszy to, że potrafiliśmy wyjść z tych opresji i wygrać.

Mikołaj Kupiec: Goście sprawili nam trochę problemów, ale to bardziej na nasze własne życzenie. W pierwszej połowie mogliśmy sobie ten ustawić, ale pod koniec wkradło się w nasze szeregi lekkie rozluźnienie i ta nerwówka była niemal do końca.

Jakub Adamski: Powinniśmy już w pierwszej połowie ustawić sobie mecz na drugą połowę. Niestety kilka prostych błędów i chyba trochę dekoncentracji sprawiło, że do przerwy prowadziliśmy tylko trzema bramkami. W drugiej połowie tradycyjnie zafundowaliśmy sobie emocje. Szkoda, że szybciej nie udało nam się ustawić tego meczu, ale trzy punkty są najważniejsze.

Łukasz Kużdeba: Zostawiliśmy dziś dużo serca i dużo sił na boisku, ale dalej nie mamy punktów na wyjeździe. Jedna runda minęła, zaczęła się druga i wciąż na to czekamy. Trochę nam brakuje, musimy się poprawić w pewnych elementach i w kolejnym meczu może uda się wywalczyć trzy punkty.