Wypowiedzi po meczu z Pogonią 8 lut

Wypowiedzi po meczu z Pogonią

8 lut 2020 21:42

Kamil Drobiecki i Paweł Dudkowski o dzisiejszym przegranym 18:28 meczu w Szczecinie.

Kamil Drobiecki: Dzisiejszy mecz kompletnie nam nie wyszedł i to praktycznie pod każdym względem. Niestety nie wykorzystaliśmy szansy, żeby oddalić się od dziewiątego miejsca przed naprawdę ciężkim terminarzem. Nie zwieszamy jednak głów i zrobimy wszystko, żeby wrócić na właściwe tory i otrzymać serię zwycięstw u siebie!

Paweł Dudkowski: Od pierwszej do ostatniej minuty mecz nie układał się po naszej myśli. Graliśmy nieskutecznie w ataku, przez co gospodarze odskoczyli nam na pięć bramek. W 20. minucie doszliśmy przeciwnika na jedną bramkę, jednak później powtórzyła się sytuacja z pierwszych dziesięciu minut i szczecinianie utrzymali prowadzenie do końca. Musimy szybko przeanalizować dzisiejszy mecz i od jutro przygotować się na środowe spotkanie z Górnikiem Zabrze.