Wypowiedzi po meczu z Pogonią 13 paź

Wypowiedzi po meczu z Pogonią

13 paź 2019 17:36

Trener Bartłomiej Jaszka i rozgrywający Maciej Tokaj po wygranym 29:25 meczu z Pogonią Szczecin.

Bartłomiej Jaszka: Wynik końcowy oczywiście nasz cieszy, ale nasza gra szczególnie w pierwszej połowie już nie. Byłem bardzo zły po pierwszej części spotkania, zagraliśmy ją po prostu źle. Brakowało w naszej grze, takiej zespołowości, którą pokazaliśmy w drugiej połowie. Porozmawialiśmy sobie w szatni, wyszliśmy na drugą połowę i odrobiliśmy straty. Nie zwiesiliśmy głów i to nas bardzo cieszy. Wiemy, że jeszcze przed nami sporo pracy, ale dzisiaj cieszymy się z wygranej i już myślimy o kolejnym rywalu, czyli Górniku Zabrze.

Maciej Tokaj: To jest chyba cecha charakterystyczna naszych spotkań w tym sezonie. Nasze mecze są emocjonujące i trzymają w napięciu do samego końca. Cieszymy się, że udało nam się dzisiaj wygrać, tym bardziej, że nasz ostatni mecz w Mielcu nam nie wyszedł. Dziś pierwsza połowa w naszym wykonaniu była naprawdę słaba, ale w drugiej połowie pokazaliśmy serce, pokazaliśmy że jesteśmy zespołem i jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu.