Wypowiedzi po meczu z Kwidzynem 4 gru

Wypowiedzi po meczu z Kwidzynem

4 gru 2019 21:24

Maciej Tokaj i Michał Stankiewicz podsumowują spotkanie z MMTS-em Kwidzyn (27:24).

Michał Stankiewicz: Najważniejsze są dzisiaj trzy punkty. W pierwszej połowie przydarzyło się nam zbyt dużo prostych błędów, a w drugiej, w okolicach czterdziestej minuty złapaliśmy przestój. Na szczęście udało nam się dzisiaj z tego wyjść obronną ręką. Po raz kolejny cuda w bramce wyczyniał Marcin, a jak on broni to nam nie wypada nic innego, jak rzucać bramki z przodu.

Maciej Tokaj: To był bez wątpienia jeden z najcięższych meczów w tym sezonie. Musieliśmy dzisiaj zostawić kawał serca na pakiecie i dać z siebie sto procent, żeby trzy punkty zostały w Lubinie. Przeciwnik postawił nam poprzeczkę bardzo wysoko, ale to my dzisiaj byliśmy nieco lepsi i ciut bardziej konsekwentni, dzięki czemu zgarniamy komplet punktów.