Wypowiedzi po meczu z Kaliszem 2 lut

Wypowiedzi po meczu z Kaliszem

2 lut 2019 21:43

Bartłomiej Jaszka i Michał Stankiewicz o dzisiejszym meczu Zagłębie Lubin – Energa MKS Kalisz 22:28.

Bartłomiej Jaszka: Pierwsza połowa mogła się podobać, było sporo walki bramka za bramkę. W drugiej połowie zabrakło nam skuteczności, nie wykorzystywaliśmy dogodnych sytuacji, nawet grając w przewadze. Zamiast dojść Kalisz, czy nawet wyjść na prowadzenie to nasi rywale zdobywali kolejne bramki. Energa to doświadczony zespół, ma doświadczonych zawodników i potrafił wykorzystać swoje szanse.

Michał Stankiewicz: Goście zagrali dzisiaj bardzo dobre spotkanie i w ataku, i w obronie wszystko im wychodziło, do tego wszystkiego już pod konie pierwszej połowy włączył się bramkarz Łukasz Zakreta i bronił ważne piłki z czystych pozycji. My mieliśmy problem ze sforsowaniem obrony kaliszan, a jak już to nam się udało na naszej drodze stawał ich bramkarz.