Aktualności

Wypowiedzi po meczu z Gwardią 25 sty

Wypowiedzi po meczu z Gwardią

25 sty 2020 21:36

Wypowiedzi po pucharowym meczu z Gwardią Opole.

Mężczyźni

Bartłomiej Jaszka: To był nasz ostatni sprawdzian przed ruszającą za kilka dni drugą częścią sezonu. Chcieliśmy wygrać. Wydawało się, że zrobimy to w regulaminowych 60 minutach, ale wkradła się pewna nonszalancja i błędy. Stąd remis i karne, które rozstrzygnęliśmy na naszą korzyść.

Mikołaj Kupiec: Mecz bardzo wyrównany, co pokazuje wynik, niemniej jednak około 50 minuty mieliśmy przewagę pięciu bramek. Nie możemy w tak ważnym momencie tracić takiej przewagi i dawać rywalowi drugi oddech. Cieszy wygrana i awans do kolejnej rundy. Cieszymy się z wygranej, a teraz nastawiamy się już tylko na ligowy mecz z Piotrkowem.

Wojciech Hajnos: Cieszmy  się ze zwycięstwa, bo robimy kolejny krok do przodu. Wydaje mi się, że zagraliśmy dobre spotkanie, ale szkoda stuprocentowych sytuacji, bo mogliśmy zakończyć ten mecz w regulaminowym czasie. Zafundowaliśmy kibicom troszkę więcej emocji. Tak jak powiedziałem kolejny kroczek do przodu. Cieszmy się ale teraz koncentrujemy się tylko na najbliższym meczu z Piotrkowem.