Aktualności

Wypowiedzi po meczu z Górnikiem 12 lut

Wypowiedzi po meczu z Górnikiem

12 lut 2020 21:05

Trener Bartłomiej Jaszka oraz nasi skrzydłowi Kamil Drobiecki i Marcel Sroczyk podsumowują dzisiejsze #GórniczeDerby, przegrane przez nas zespół 24:30 (7:17).

Mężczyźni

Bartłomiej Jaszka: Ciężko wytłumaczyć to, co działo się w pierwszej i na początku drugiej połowy. Od początku byliśmy jak sparaliżowani. Nie wiem czym to było spowodowane, bo pokazywaliśmy, że potrafimy grać z silnymi zespołami, choćby z Puławami. Dziś nie było takiego zęba w tym wszystkim, co robiliśmy, bo nie robiliśmy tego z przekonaniem, a to taki doświadczony przeciwnik potrafił wykorzystać.

Kamil Drobiecki: Nie wyobrażaliśmy sobie tego meczu w taki sposób. Chcieliśmy podtrzymać zwycięską serię meczów na własnym parkiecie. Niestety to nam się nie udało. Zaważyła pierwsza połowa spotkania, w której graliśmy bardzo bojaźliwie, pojawiły się niecelne rzuty, przechwyty gości, którzy nas skutecznie kontrowali.

Marcel Sroczyk: Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Podawaliśmy piłki w ręce przeciwników, nie wykorzystywaliśmy dogodnych sytuacji, graliśmy słabo w obronie i chyba ten końcowy wynik nie oddaje tego, jak przeciętnie zagraliśmy.