Wypowiedzi po meczu z Arką 30 sty

Wypowiedzi po meczu z Arką

30 sty 2019 21:50

Dawid Dawydzik i Marcel Sroczyk podsumowują zwycięski (28:21) mecz z Arką Gdynia.

Dawid Dawydzik: Pierwsza połowa w naszym wykonaniu jak najszybciej do zapomnienia. W drugiej mocno stanęliśmy w obronie i mieliśmy wsparcie „Skrzyni”, który zagrał kolejne znakomite spotkanie. Kilka kontr bezpośrednich pozwoliło nam wyjść na prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końcowej syreny. Musimy jak najszybciej wyciągnąć wnioski, szczególnie z tej pierwszej połowy, bo w sobotę czeka nas kolejne ważne spotkanie, tym razem z Kaliszem.

Marcel Sroczyk: Mecz z Arką zaczęliśmy dość słabo w obronie i tak samo w ataku, gdzie nie mieliśmy za bardzo pomysłu na grę. Do szatni schodziliśmy z niekorzystnym dla nas wynikiem 10:15. Drugą połowę zaczęliśmy skoncentrowani w obronie, co dało nam kilka skutecznych kontr, dzięki czemu złapaliśmy kontakt z przeciwnikiem. W bramce niesamowicie pomagał nam Kuba Skrzyniarz, a po jego obronach skutecznie kończyliśmy kolejne akcje i możemy się cieszyć z wygranej.