Aktualności

Wypowiedzi po meczu w Tarnowie 23 lis

Wypowiedzi po meczu w Tarnowie

23 lis 2020 09:47

Nasi zawodnicy podsumowują wygrany 26:24 (11:12) wyjazdowy mecz z Grupą-Azoty Tarnów.

Mężczyźni

Marek Marciniak: Na wyjazd do Tarnowa pojechaliśmy niezwykle zdeterminowani, aby powtórzyć zwycięstwo sprzed kilku dni w Szczecinie. Większość meczu to wymiana cios za cios, a dopiero w ostatnich piętnastu minutach, po lepszym fragmencie gry w obronie wywalczyliśmy kolejne trzy punkty. Walka do samego końca i zostawienie zdrowia na parkiecie, to maksyma naszego zwycięstwa w Tarnowie.

Mikołaj Kupiec: Mozolnie i konsekwentnie staraliśmy się grać to, co sobie założyliśmy przed spotkaniem. Pod koniec meczu udało się wypracować przewagę, dzięki dobrej grze w obronie i szybkim wznowieniom. Cieszymy się z cennych punktów wywalczonych na ciężkim terenie.

Marcin Schodowski: Zespół z Tarnowa postawił nam bardzo ciężkie warunki. Grało nam się bardzo trudno przez bardzo długi okres czasu. Dobrze weszliśmy w mecz, prowadząc 6:3, po czym straciliśmy kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i przez kolejne czterdzieści minut to Tarnów był zespołem, który cały czas prowadził. Nie udało im się jednak odskoczyć na więcej niż dwie bramki, więc cały czas byliśmy w kontakcie z przeciwnikiem, aż do momentu przełamania. Wyszliśmy na 3-4 bramkowe prowadzenie i grało nam się już łatwiej.

Kamil Drobiecki: To był bardzo trudny mecz, przede wszystkim mecz walki. Wiele aspektów nie wychodziło nam tak jakbyśmy sobie tego życzyli ale pokazaliśmy kawał serca na boisku i udało się odnieść bardzo ważne zwycięstwo na trudnym terenie w Tarnowie.