Aktualności

Wypowiedzi po meczu w Piotrkowie 14 wrz

Wypowiedzi po meczu w Piotrkowie

14 wrz 2020 10:54

Nasi zawodnicy podsumowują spotkanie z Piotrkowianinem.

Mężczyźni

Marek Marciniak: W Piotrkowie Trybunalskim za wszelką cenę chcieliśmy przełamać złą passę wyjazdowych meczów z Piotrkowianinem. Na parkiecie zostawiliśmy kawał serducha i woli walki za co dziękuję całej drużynie. Niestety brak chłodnej głowy w kilku ważnych momentach tego spotkania doprowadził do rzutów karnych, które  jak wiemy są loterią. Gratulacje dla Piotrkowa za zwycięstwo.

Tomasz Pietruszko: Mecz w Piotrkowie był bardzo wyrównany, mimo iż do przerwy prowadziliśmy dwoma bramkami. Zespół Piotrkowianina dość szybko odrobił straty i do ostatniej minuty meczu nie było jasne kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko. Niestety w rzutach karnych lepszy okazał się zespół z Piotrkowa Trybunalskiego i to u nich zostały dwa punkty. Zostawiliśmy dużo zdrowia na parkiecie i walczyliśmy do ostatniej sekundy o każdy centymetr boiska, bo naprawdę każdy z nas dał z siebie tyle ile mógł.

Marcel Sroczyk: Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze, narzuciliśmy swój styl gry, biegaliśmy kontry i graliśmy dość skutecznie. Drugą połowę zaczęliśmy źle, popełniając kilka błędów. Później spotkania przebiegało bramka za bramkę. Końcówkę mogliśmy przełożyć na swoją korzyść ale niestety Piotrków wyrównał i w karnych spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy.