Aktualności

Wypowiedzi po derbach 11 gru

Wypowiedzi po derbach

11 gru 2019 22:36

Wielkie emocje towarzyszyły derbowemu spotkaniu w Głogowie. Ostatecznie Zagłębie pokonało Chrobrego po karnych 26:26 (12:14) k. 5:3. O podsumowanie spotkania poprosiliśmy naszych trzech zawodników.

Mężczyźni

Maciej Tokaj: Pojedynek derbowy miał ogromne znaczenie, ponieważ zdobyte przez nas punkty mogą mieć kluczowe znaczenie w końcowym układzie tabeli. To spotkanie kosztowało nas niezwykle dużo zdrowia, ale jestem niezwykle dumny z całej drużyny. Przez całe 60 minut byliśmy jednością i właśnie dzięki temu udało nam się zwyciężyć.

Marek Marciniak: Mecz derbowy rządzi się swoimi prawami. W nich decyduje wola walki i dyspozycja dnia. Dzisiaj wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie. Najważniejsze, że to do nas należy kolejne zwycięstwo

Patryk Wiącek: Zwycięstwo na tak trudnym terenie jak Głogów bardzo cieszy. Zainkasowaliśmy pełną pulę, pokazaliśmy charakter i to, kto rządzi na Dolnym Śląsku. Cieszymy się z tak ważnej, kolejnej wygranej, ale nie zwalniamy tempa. O kolejną wygraną gramy już w sobotę.