Wygrana po karnych z czeskim rywalem 15 sie

Wygrana po karnych z czeskim rywalem

15 sie 2024 14:31

Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin rozegrali mecz kontrolny z rywalem z czeskiej ekstraklasy. Miedziowi pokonali Brno-Maloměřice po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry był remis 34:34.

To były dwie różne połowy. W pierwszej na parkiecie dominowali rywale z Czech, którzy do przerwy wygrywali różnicą sześciu bramek. W drugiej części spotkania lubinianie grali dużo lepiej i zniwelowali straty do przeciwnika. Strzelecką formą popisał się duet Krysiak-Gębala, który zdobył łącznie 13 bramek. Między słupkami znakomicie w drugiej połowie spisywał się Miłosz Krukiewicz.

MKS Zagłębie Lubin - Brno-Maloměřice 34:34 (13:19) k. 4:2

Bramki dla Zagłębia: Drozdalski 1 Pulit 2, Krysiak 7, Dudkowski 2, Gębala 6, Iskra 2, Pietruszko 1, Kałużny 4, Michalak 3, Kozłowski 2, Krupa 4