Aktualności

Ważne starcie w rundzie spadkowej 11 kwi

Ważne starcie w rundzie spadkowej

11 kwi 2024 08:13

W drugiej serii rundy spadkowej ORLEN Superligi nasz męski zespół podejmować będzie Zepter KPR Legionowo. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00 w hali RCS w Lubinie.

Mężczyźni

Lubinianie po udanej końcówce rundy zasadniczej, w której zanotowali dwie wygrane i porażkę w Kielcach, gorzej poradzili sobie na inaugurację rundy spadkowej. W Tarnowie Miedziowi radzili sobie tylko do pewnego momentu, później na parkiecie rządzili już tylko gospodarze. Przegrana z Grupą Azoty Unią skomplikowała Zagłębiu walkę w rundzie zasadniczej. Swój mecz Energa Wybrzeże Gdańsk, zrównując się tym samym punktami z Miedziowymi.

Zagłębie ma na swoim koncie 23 punkty, o dziesięć więcej od swoich najbliższych rywali. Zepter KPR Legionowo w pewnym momencie sezonu zaczęło zdobywać punkty, ale to wciąż za mało, aby wygrzebać się z ostatniego miejsca w tabeli. Co ciekawe swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie zespół z Legionowa zanotował w… Lubinie. Z kolei spotkanie w Legionowie zakończyło się pewnym zwycięstwem Miedziowych.

Transmisja: https://emocje.tv/live/3077/mks-zaglebie-lubin-zepter-kpr-legionowo