Aktualności

Tytka Fit z Zagłębiem 6 kwi

Tytka Fit z Zagłębiem

6 kwi 2022 10:19

Miło nam poinformować, iż do grona naszych Sponsorów dołączyła Tytka Fit - catering dietetyczny.

Mężczyźni

W odpowiedzi na dzisiejsze tempo życia, a także potrzebę spożywania zdrowych, wartościowych posiłków, które są zarazem zaspokojeniem podniebienia, stworzyliśmy Tytka Fit - catering dietetyczny.

Jest to dieta pudełkowa, który zapewnia pięć zdrowych posiłków dziennie wraz z nieocenioną oszczędnością czasu oraz wzrostem energii życiowej!

Dostarczamy nasze posiłki na terenie całego kraju, sprawdź czy dowozimy właśnie do Twojej miejscowości. 

Nad przygotowaniem zbilansowanych i wartościowych posiłków czuwa zespół profesjonalnych kucharzy pod okiem dietetyka. Wszystko przygotowane jest z naturalnych i nieprzetworzonych produktów, pełnych witamin i składników odżywczych.

Zróżnicowane menu pozwoli zaspokoić wszelkie zachcianki w wersji fit! Można w nim znaleźć dania wszystkich kuchni świata, dania rotujemy co 63 dni, dzięki czemu uzyskaliśmy dużą różnorodność i zapewniliśmy barwną oraz fascynującą kreację dań.

Jeżeli chcesz zobaczyć co zaplanowaliśmy w menu na nadchodzący tydzień, zajrzyj do zakładki menu

Zwracamy szczególną uwagę na opinię naszych klientów, dlatego w Panelu Klienta istnieje możliwość oceny poszczególnych posiłków lub całego cateringu wraz z komentarzem. W zamian za pozostawienie opinii klienci zyskują punkty w programie lojalnościowym, które mogą wymieniać na złotówki do opłacenia zamówienia Tytki.

Nie wiesz jaka dieta dla Ciebie? Skontaktuj się nami. Pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj diety oraz kaloryczność, abyś osiągnął to o czym marzysz!