Aktualności

Tokaj: Trzy punkty to nasz cel 16 paź

Tokaj: Trzy punkty to nasz cel

16 paź 2019 10:06

Już o godzinie 18:00 kolejny mecz ligowy rozegrają szczypiorniści Zagłębia. Miedzowi zmierzą się w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem, czyli jednym z kandydatów do medalu w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn.

Mężczyźni

Górnik jest jednym z faworytów do stanięcia na podium, ale tuż za nim plasują się właśnie Miedziowi. Mecz w Zabrzu zapowiada się jako jeden z najciekawszych  tej serii spotkań - Górnik w obecnym sezonie jest bardzo mocny pod batutą Marcina Lijewskiego, dokonali kilku fajnych wzmocnień i na pewno są faworytem tego meczu. My jedziemy do Zabrza nie tylko pokazać się z dobrej strony, ale walczyć o punkty, a z Zabrzem zawsze grało nam się dobrze. Mam nadzieję, że tym razem pójdziemy o krok dalej i nie tylko zagramy dobry mecz, ale i zdobędziemy trzy punkty – tego się trzymamy i z takim nastawieniem tam jedziemy.

Dla kapitana Miedziowych mecz w Zabrzu będzie swego rodzaju podróżą sentymentalną - W Zabrzu spędziłem dwa bardzo fajne lata i wciąż mam kontakt z chłopakami z Górnika, więc na pewno fajnie będzie wrócić na tamtejszą halę, ale ten mecz będę traktował jak każdy inny. Stawką w każdym meczu są trzy punkty, nieważne czy gra się z Vive, Tarnowem czy Zabrzem. Trzy punkty to jest nasz cel na mecz z Górnikiem – dodaje Maciej Tokaj.