Aktualności

Przegrana w Ostrowie 20 paź

Przegrana w Ostrowie

20 paź 2022 22:23

Ostrovia Ostrów Wielkopolski zgarnęła trzy punkty w starciu z naszą drużyną. Dziś przegrywamy na terenie beniaminka różnicą pięciu bramek.

Mężczyźni

Początek meczu był wyrównany, a na parkiecie trwała wymiana ciosów. Raz na prowadzeniu byli gospodarze, innym razem goście. Miedziowi od wyniku 11:10 zacięli się w ofensywie, co skrzętnie wykorzystali ostrowianie. Do przerwy było 17:13 dla Ostrovii, która przed drugą połową znalazła się w znacznie lepszym położeniu.

Defensywę Miedziowych nękał duet Gierak-Adamski i chociaż po drugiej stronie nie ustępowała Stanisław Gębala i Michał Bekisz, to wciąż na prowadzeniu byli gospodarze. Choć Miedzowi w ostatnich minutach wyszli z wysuniętą obroną. Wynik próbowali jeszcze ratować Stanisław Gębala i Jakub Moryń, ale ich próby na niewiele się zdały.

Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKS Zagłębie Lubin 32:27 (17:13)

Arged Ostrovia: Krekora (1/4 - 25 proc.), Zimny (2/11 - 18 proc.), Balcerek (2/16 - 13 proc.) - Gierak 10/4, Adamski 7, Wojciechowski 4, Urbaniak 3, Klopsteg 2, Marciniak 2, Tomczak 1, Wadowski 1, Gajek 1, M. Przybylski 1, J. Przybylski, Misiejuk, Szych

Zagłębie: Schodowski (7/30 - 23 proc.), Procho (4/12 - 33 proc.), Byczek (0/1) - Gębala 8, Bekisz 6, Bogacz 4, Hluszak 3/1, Moryń 3/1, Adamski 2, Kupa 1, Michalak, Drozdalski, Stankiewicz, Pietruszko, Hajnos.