Aktualności

Poczuliśmy magię Świąt (FOTO) 6 gru

Poczuliśmy magię Świąt (FOTO)

6 gru 2019 17:06

Choć do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu, dziś poczuliśmy ich magię podczas wizyty na Jarmarku Bożonarodzeniowym na lubińskim Rynku.

Mężczyźni

Obie drużyny Zagłębia Lubin pojawiły się dziś w Rynku i podziwiały wszystkie świąteczne iluminacje. Najpierw zapraszaliśmy na niedzielne spotkanie męskiego zespołu z Grupą Azoty Tarnów (godz. 16:00), a następnie wszyscy udali się na scenę, gdzie wraz z mieszkańcami zaśpiewali kolędę "Przybieżeli do Betlejem”.

Prym na scenie wiodła skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin i reprezentacji Polski, Daria Zawistowska, ale wszyscy przedstawiciele lubińskiej piłki ręcznej spisali się na medal i wspólnie bawili się z mieszkańcami Lubina.

Przypominamy, że cały czas trwa Jarmark Bożonarodzeniowy. Również w sobotę i niedzielę będzie można zrobić tu zakupy czy posłuchać świątecznej muzyki. Dodatkowo ostatniego dnia – 8 grudnia – swoją wizytę zapowiedzieli Moto-Mikołaje.

My widzimy się w niedzielę w hali Regionalnego Centrum Sportowego, gdzie o godzinie 16:00 rozpocznie się mecz MKS Zagłębie Lubin – Grupa Azoty Tarnów.

Bilety:http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1673