Aktualności

Piotr Rutkowski dołącza do naszej drużyny 6 cze

Piotr Rutkowski dołącza do naszej drużyny

6 cze 2023 12:09

Piotr Rutkowski zawodnikiem Zagłębia Lubin. Rozgrywający podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Mężczyźni

27-letni zawodnik ostatnie dwa lata spędził w Górniku Zabrze, dokąd trafił z Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Nowy gracz Miedziowych wcześniej występował także Stali Mielec oraz KSSPR Końskie.

Występujący na pozycji lewego rozegrania Piotr Rutkowski imponuje warunkami fizycznymi, mierząc blisko dwa metry wzrostu.

- Jestem szczęśliwy, że mogłem dołączyć do drużyny z Lubina. Chciałbym pomóc zespołowi w walce o jak najlepszą lokatę w przyszłym sezonie. Wiem, że ten sezon w pełni nie oddał potencjału, jaki jest w tej drużynie. Nie mogę się już doczekać przyszłego sezonu. Mam też dużo do udowodnienia, gdyż ostanie lata w Górniku nie ułożyły się tak jakbym sobie tego życzył – mówi nowy rozgrywający Miedziowych.

Piotr Rutkowski jest trzecim nowym zawodnikiem, który dołącza do męskiej drużyny Zagłębia Lubin. Wcześniej klub zakontraktował dwóch graczy szczecińskiej Pogoni – Pawła Krupa i Dawida Krysiaka.