Aktualności

Ostatni akord sezonu 29 maj

Ostatni akord sezonu

29 maj 2023 17:24

Rewanżowy mecz barażowy będzie zarazem ostatnim naszej męskiej drużyny w sezonie 20222/2023. Miedziowi zrobią wszystko, aby w przyszłym również zagrać w najwyższej klasie rozgrywkowej, a pierwszy krok ku temu już wykonali…

Mężczyźni

W sobotę Zagłębie w pierwszym meczu barażowym pokonało w Mielcu Stal 22:19, po znakomitej drugiej połowie, w której straciło zaledwie pięć bramek i jeszcze lepszej postawie Marcina Schodowskiego, broniącego na poziomie 60%!

Trzybramkowa zaliczka przed domowym meczem rewanżowym nie może jednak uśpić przedstawicieli PGNiG Superligi Mężczyzn. Stal na własnym parkiecie prowadziła w pewnym momencie nawet pięcioma bramkami i pokazała, że nie podda się bez walki.

- Zespół z Mielca wysoko zawiesił nam poprzeczkę, ale wierzę w to, że w środowym spotkaniu udowodnimy przede wszystkim sobie, że zasługujemy na to, żeby nadal być zespołem superligowym i godnie pożegnamy się z naszymi kibicami i tym sezonem – mówi Tomasz Kozłowski, trener Zagłębia Lubin.

Rewanż odbędzie się w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie w środę 31 maja. Początek meczu o godzinie 18:00. Wstęp bezpłatny.

Transmisja: https://emocje.tv/live/2202/mks-zaglebie-lubin-handball-stal-mielec