Aktualności

Nie zatrzymywać się 25 lut

Nie zatrzymywać się

25 lut 2021 09:54

Piłkarze ręczni Zagłębia wracają na własny parkiet. W niedzielę o godzinie 18:00 w hali RCS podejmować będziemy Piotrkowianina.

Mężczyźni

Ostatni mecz o stawkę lubinianie rozegrali w grudniu ubiegłego roku. Wówczas przegrali po karnych z Torus Wybrzeżem Gdańsk. W 2021 roku Miedziowi rozegrali trzy wyjazdowe mecze o stawkę. Najpierw pokonali w Legnicy drugoligową Dziewiątkę w Pucharze Polski, następnie ograli w Kaliszu Energę w spotkaniu PGNiG Superligi, a następnie awansowali do półfinału krajowego Pucharu, pokonując sensacyjnie na wyjeździe czołową polską drużynę, Azoty Puławy.

Zagłębie w ostatnim czasie zachwyca, gra z wielkim charakterem i w każdym meczu zostawia całe serce na parkiecie. To wszystko sprawiło, że lubinianie znaleźli się w półfinale Pucharu Polski i umocnili w pierwszej ósemce rozgrywek ligowych.

Goście przyjadą do Lubina w zupełnie innych nastrojach. Piotrkowianin plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli PGNiG Superligi Mężczyzn, a ostatni mecz wygrał pod koniec listopada 2020 roku. W międzyczasie piotrkowianie zdobyli punkt, ale z przegranej na własnym parkiecie po karnych ze Stalą Mielec z pewnością nie mogą być zadowoleni.

Niedzielny mecz w hali RCS rozpocznie się o godzinie 18:00.
Transmisja w emocje.tv:https://emocje.tv/live/630/mks-zaglebie-lubin-piotrkowianin-piotrkow-trybunalski