Aktualności

Nadrabiamy zaległości. Zagramy w Szczecinie 17 lis

Nadrabiamy zaległości. Zagramy w Szczecinie

17 lis 2020 12:27

Czas na nadrabianie zaległości. W Szczecinie zagramy w ramach ósmej serii PGNiG Superligi Mężczyzn z tamtejszą Pogonią.

Mężczyźni

Szczecinianie już zdążyli wyrosnąć na rewelację rozgrywek. Pogoń zgromadziła do tej pory 12 punktów i zajmuje wysokie, szóste miejsce w tabeli, mając tylko trzy „oczka” mniej od Orlen Wisły Płock. I to właśnie wicemistrzów Polski szczecinianie pokonali na inaugurację 26:24. Pogoń ma na swoim koncie cztery wygrane i trzy porażki, w tym ostatnie dwie z rzędu w Kaliszu i Opolu.

Lubinianie na wygraną w lidze czekają od pierwszej kolejki, kiedy pokonali na własnym parkiecie pokonali Energę MKS Kalisz. Zagłębie punktowało jeszcze w trzech meczach i ma na swoim koncie 6 punktów, czyli dwa razy mniej od swoich najbliższych rywali.

W Szczecinie przegrała między innymi wspomniana Wisła, ale także Torus Wybrzeże Gdańsk i MMTS Kwidzyn. Miedziowych czeka więc niezwykle ciężkie zadanie – Wiemy co gra Szczecin i wiemy, że ma dobrych i mocnych zawodników. Będziemy musieli się im przeciwstawić. Na pewno będziemy musieli zagrać inaczej, niż w ostatnim meczu z Górnikiem. Jedziemy do Szczecina z zamiarem zdobycia trzech punktów, ale wiemy, że czeka nas bardzo ciężki mecz – mówi Jarosław Hipner, trener Zagłębia Lubin.

Środowy mecz w Szczecinie rozpocznie się o godzinie 17:30.
Transmisja:https://emocje.tv/live/527/sandra-spa-pogon-szczecin-mks-zaglebie-lubin