Aktualności

Media o „Świętej Wojnie” 4 sty

Media o „Świętej Wojnie”

4 sty 2021 10:21

Zobaczcie co piszą media o naszej wczorajszej bardzo pewnej wygranej w szlagierowym meczu z Perłą Lublin.

Mężczyźni

Lubin.pl: Miedziowe rozbiły Perłę i są liderem!

Lubinianki rozegrały wybitne zawody i nie dały najmniejszych szans ekipie z Lubelszczyzny w ligowym szlagierze PGNiG Superlidze piłkarek ręcznych. Wygrana różnicą dwunastu bramek mówi sama za siebie. Zagłębie taktycznie rozpracowało rywala i z początkiem roku zostaje liderem PGNiG Superligi Kobiet!

https://www.lubin.pl/miedziowe-rozbily-perle-i-sa-liderem/

Sportowefakty.wp.pl: Bezradne mistrzynie Polski. MKS Zagłębie Lubin rozbiło MKS Perła Lublin

"Święta wojna" okazała się tylko meczem do jednej bramki. MKS Zagłębie Lubin w zaległym meczu 7. kolejki zmagań w PGNiG Superlidze Kobiet rozbiło na własnym parkiecie MKS Perła Lublin (29:17).

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/917309/pgnig-superliga-kobiet-bezradne-mistrzynie-polski-mks-zaglebie-lubin-rozbilo-mks

Miedziowe.pl/Radio Elka: Styl wygranej jest powalający

Nowy rok piłkarki ręczne z Lubina rozpoczęły z przytupem. Koncertowa gra Zagłębia spowodowała, że mistrz Polski w hali RCS nie miał nic do powiedzenia. - Dziś nie mieliśmy słabych punktów – podsumowała trener zwycięskiej drużyny Bożena Karkut. 

https://miedziowe.pl/content/view/99137/76/

e-legnickie.pl: Zagłębie show na parkiecie. Miedziowe znokautowały mistrzynie Polski!

To było mocne wejście w Nowy Rok ekipy szczypiornistek Zagłębia Lubin. W szlagierowym meczu z mistrzyniami Polski Perła Lublin, podopieczne Bożeny Karkut zdeklasowały rywalki zwyciężając 29:17( 16:10). To prawdziwy show na parkiecie. Show Moniki Maliczkiewicz w bramce, poezja Joanny Drabik w obronie , poezja Patrici Matieli Machado, która była nie do zatrzymania na rozegraniu i w ataku Miedziowych, show skrzydłowych : Adrianny Górnej i Darii Zawistowskiej( jej zwodów mogliby uczyć się co niektórzy futboliści). Jednym słowem było to show Zagłębia gotowego do zdobycia Mistrzostwa Polski ! Do końca Superligi droga daleka ale póki co Miedziowe zostały liderem!

https://e-legnickie.pl/sport-z-regionu/sport-lubin/31740-zaglebia-show-na-parkiecie-miedziowe-znokautowaly-mistrzynie-polski

dziennikwschodni.pl: Nokaut w Lubinie

MKS Perła Lublin przegrała drugi mecz z rzędu. Tym razem podopieczne Kima Rasmussena okazały się gorsze od Zagłębia Lubin w zaległym spotkaniu siódmej kolejki.

https://www.dziennikwschodni.pl/sport/pilka-reczna/superliga-kobiet/mks-zaglebie-lubin-mks-perla-lublin-2917-nokaut-w-lubinie,n,1000281276.html

kurierlubelski.pl: MKS Perła Lublin z kolejną porażką. "Święta Wojna" dla "Miedziowych"

Mistrzynie Polski zakończyły 2020 rok porażką z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Nowy rok rozpoczęły od wysokiej przegranej z odwiecznym rywalem, MKS Zagłebiem Lubin. Szczypiornistki z Lublina przegrały wyjazdowe starcie z "Miedziowymi" 29:17.

https://kurierlubelski.pl/mks-perla-lublin-z-kolejna-porazka-swieta-wojna-dla-miedziowych/ar/c2-15373062

sport.poinformowani.pl: Zagłębie gromi w świętej wojnie

Pierwszym pojedynkiem PGNiG Superligi Kobiet w 2021 roku było określane mianem świętej wojny spotkanie MKS-u Zagłębia Lubin z MKS-em Perła Lublin. Zaległy mecz siódmej serii gier pomiędzy dwiema czołowymi polskimi drużynami miał bardzo jednostronny przebieg i zakończył się wyraźnym zwycięstwem Zagłębia 29:17.

https://sport.poinformowani.pl/artykul/24104-pgnig-superliga-kobiet-zaglebie-gromi-w-swietej-wojnie