Aktualności

Las i czyste powietrze 7 sie

Las i czyste powietrze

7 sie 2023 16:48

MKS Zagłębie Lubin wraz z Partnerem wydarzenia Lasami Państwowymi do wzięcia udziału w naszym projekcie Las i czyste powietrze powrót do sprawności po pandemii.

Mężczyźni

W każdy wrześniowy weekend nasi trenerzy poprowadzą zajęcia na świeżym powietrzu, liczne gry i zabawy w pięknych naszych lubińskich lasach. Zapraszamy wszystkie nasze dzieciaki wraz z rodzicami do udziału w naszym projekcie. W programie aktywność ruchowa w formie gier i zabaw, elementy piłki ręcznej, spotkanie z naszymi trenerami i zawodniczkami klubu ligowego, liczne nagrody koszulki i piłki z podpisami zawodniczek. Przede wszystkim jednak docenimy ponownie ruch na świeżym powietrzu i nieograniczonych możliwości.

Dziękujemy Lasom Państwowym za projekt Sportowa Natura, dzięki, któremu zaprosimy mnóstwo dzieci do wspólnej aktywności, ale również bliższego poznania naszego klubu.

Dla grup zorganizowanych będzie możliwość dowozu naszym klubowym autobusem. Gorąco zapraszamy!

Wszystkie szczegóły związane z uczestnictwem 

Grzegorz Klimczak 796 301 990

Beata Miazga 888 135 157