Aktualności

Grzegorz Klimczak dołącza do sztabu szkoleniowego 24 cze

Grzegorz Klimczak dołącza do sztabu szkoleniowego

24 cze 2022 10:33

Do sztabu szkoleniowego męskiej drużyny Zagłębia Lubin dołącza Grzegorz Klimczak. Będzie on asystentem pierwszego trenera, Jarosława Hipnera.

Mężczyźni

Do drużyny Zagłębia Grzegorz Klimczak dołączy przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu PGNiG Superligi Mężczyzn - Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiam właśnie do Zagłębia Lubin. To dla mnie wielki zaszczyt, ale również dla moich zawodników i trenerów, z którymi miałem okazję współpracować. Cieszę się, że będę współpracował z Jarkiem Hipnerem i wierzę, że zrealizuję wszystkie wyznaczone przez niego zadania. Chciałbym, żeby gra chłopaków ściągnęła jak najwięcej kibiców na trybuny – mówi asystent pierwszego trenera Zagłębia.

Grzegorz Klimczak to wychowanek AZS AWF Gorzów, od 2014 do 2022 trener grup młodzieżowych w UKS Spartakus Buk (chłopcy) i UKS Pantery Dopiewo (dziewczyny). W 2019 zdobył srebrny medal mistrzostw Polski juniorek młodszych z Pantery Dopiewo, a dwa lata później srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z kadrą Wielkopolski. Od 2020 roku był trenerem drużyny seniorów UKS Spartakus Buk.

Witamy w klubie i życzymy samych sukcesów!