Aktualności

Domowe starcie z mistrzem Polski 29 kwi

Domowe starcie z mistrzem Polski

29 kwi 2022 08:20

W piątek o godzinie 20:00 nasza męska drużyna zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski, liderem PGNiG Superligi oraz uczestnikiem Ligi Mistrzów. W hali RCS w Lubinie zobaczymy w akcji gwiazdy światowego formatu!

Mężczyźni

A te można by wymieniać jednym tchem. Dość wspomnieć o nazwiskach, takich jak Wolf, Vujović, Karacić, Kulesh, Gudjonsson, Tournat, Karalek czy bracia Dujshebaev, ale tak naprawdę w zespole z Kielc występują sami uznani zawodnicy, wielu reprezentantów Polski, a także innych krajów.

Vive z kompletem zwycięstw zajmuje pierwsze miejsce w tabeli PGNiG Superligi Mężczyzn, ale aktualnym mistrzom Polski po piętach depcze Orlen Wisła Płock, która w Kielcach przegrała tylko jedną bramką.

Podopieczni Talanta Dujshebaeva znakomicie radzą sobie także w rozgrywkach elitarnej Ligi Mistrzów. Kielczanie wygrali grupę, wyprzedzając marki, takie jak: Barcelona, PSG czy Veszprem. Łomża Vive zgromadziła 20 punktów, przy dziesięciu zwycięstwach i zaledwie czterech porażkach.

Naprzeciw tak silnej drużyną staną w piątkowy wieczór zawodnicy Zagłębia. Lubinianie po serii porażek na początku drugiej rundy, zaczęli wygrywać i odetchnęli z ulgą oddalając się od strefy spadkowej i zbliżając do czołowej ósemki.

Miedziowi muszą być jednak uważni, gdyż nad przedostatnim miejscem, które zajmuje Sandra Spa Pogoń Szczecin mają cztery punkty przewagi.

Transmisja:https://emocje.tv/live/1153/mks-zaglebie-lubin-lomza-vive-kielce