Czwarta sparingowa wygrana 12 sie

Czwarta sparingowa wygrana

12 sie 2020 22:26

Czwarty mecz kontrolny i czwarta wygrana. Dziś pokonaliśmy w sparingowym spotkaniu pierwszoligową Ostrovię Ostrów Wielkopolski 37:29 (18:17). Przed nami silnie obsadzony turniej w Mielcu.

Po dwóch wygranych z Chrobrym Głogów przyszedł czas na dwa sparingi z ekipami z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej. W piątek pokonaliśmy WKS Śląsk Wrocław, dziś Ostrovię Ostrów Wielkopolski.

Oba spotkania z pierwszoligowcami były bardzo podobne jeśli chodzi o wynik. Ze Śląskiem Miedziowi stracili 29 bramek – tyle samo co w meczu z Ostrovią, rzucając z tym rywalem jedną bramkę więcej. Lubinianie do przerwy wygrywali minimalnie, jednak w drugiej połowie zbudowali wyraźną przewagę, co miało miejsce również we wcześniejszym sparingu. Dziś w ofensywie brylowali skrzydłowi. Duet Hajnos-Marciniak rzucił aż 14 bramek.

Już w czwartek zawodnicy Zagłębia udadzą się do Mielca na silnie obsadzony turniej towarzyski. Pierwszym przeciwnikiem Miedziowych będą Azoty Puławy.

MKS Zagłębie Lubin – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 37:29 (18:17)

Zagłębie: Schodowski, Bartosik, Wiącek – Bogacz 1, Chychykalo 4, Drobiecki, Duszyński, Hajnos 8, Kupiec, Marciniak 6, Netz 5, Pawlaczyk, Pietruszko 2, Bysiak 1, Sroczyk 2, Stankiewicz 4, Tokaj 2, Adamski 2.