Aktualności

Wypowiedzi po meczu Zagłębie – KPR 20 lut

Wypowiedzi po meczu Zagłębie – KPR

20 lut 2021 17:32

Trenerki obu drużyn oraz Karolina Kochaniak o dzisiejszym meczu.

Kobiety

Edyta Majdzińska: W pierwszej połowie walka była wyrównana, w drugiej straciłyśmy swój rytm w ataku. Popełniłyśmy zbyt dużo prostych błędów, nie mogłyśmy złapać swojego tempa gry i najbardziej możemy nie być zadowolone właśnie ze stylu gry, w jakim przegrałyśmy drugą połowę.

Bożena Karkut: Cieszę się ze zwycięstwa, bo nie przyszło łatwo. W pierwszej połowie wypracowałyśmy sobie sytuacje do rzutów, niestety wiele z tych sytuacji nie zakończyłyśmy bramkami, stąd te wynik wyrównany z lekkim wskazaniem na Kobierzyce. Po przerwie mecz, przy wyniku remisowy, zaczął się od nowa, dlatego cieszę się, że dziewczyny poprawiły pewne elementy i im bliżej końca, tym nasze zwycięstwo było coraz bardziej oczywiste.

Karolina Kochaniak: Naszym głównym założeniem przed tym meczem były trzy punkty i te trzy punkty zdobyłyśmy. Pierwsza połowa nie skończyła się wynikiem, takim jakim byśmy chciały, gdyż popełniłyśmy zbyt dużo błędów. To trochę nas podrażniło i dało nam takiego „kopa” w drugiej połowie. Cieszę się, że nasza gra w drugiej połowie wyglądała dużo lepiej i że zdobyłyśmy trzy punkty.