Aktualności

Wypowiedzi po meczu z KPR-em 20 wrz

Wypowiedzi po meczu z KPR-em

20 wrz 2020 20:39

Podsumowanie meczu Zagłębie Lubin – KPR Gminy Kobierzyce trenerów oraz zawodniczek obu drużyn.

Kobiety

Edyta Majdzińska: To był dla nas mecz z tych bardzo nieudanych. Elementów dobrej gry mojego zespołu za bardzo nie mogę znaleźć. Nie pamiętam tak słabych zawodów w wykonaniu mojej drużyny. Zarówno w obronie, jak i ataku nasza gra słabo wyglądała. Natomiast Zagłębie zrealizowało wszystkie swoje założenia i z pełną determinacją nas punktowało.

Małgorzata Buklarewicz: Nie zrealizowałyśmy praktycznie żadnych założeń przedmeczowych. Dużo błędów technicznych z naszej strony sprawiło, że Zagłębie mogło kontrować i zdobywać łatwe bramki. Nasza postawa w obronie też nie była zadowalająca, dlatego Zagłębie punktowało nas po kolei i prowadziło od początku meczu.

Bożena Karkut: Cieszy nas to zwycięstwo. Pewnie kibice spodziewali się większych emocji, ja jednak jako trener wolałam taki przebieg meczu. Na początku był on wyrównany, ale od mniej więcej dwudziestej minuty zaczęłyśmy budować swoją przewagę, a gdyby moje zawodniczki wykorzystały wszystkie sytuacje stuprocentowe, wynik mógł być jeszcze wyższy. Niemniej jednak zaczęłyśmy tę drugą połowę z założeniem, że jest remis i dobrze zespół zaczął tę drugą połowę, miałyśmy ten mecz pod kontrolą i chyba w pełni wykorzystałyśmy słabości przeciwniczek.

Kinga Grzyb: Jestem bardzo zadowolona, że cały czas kontrolowałyśmy wynik. Grałyśmy fajne akcje bardzo dobrze funkcjonowała obrona na czele z Asią Drabik i na pewno jest ona bardzo dużym wzmocnieniem dla naszego zespołu. Gratulacje dla całej drużyny, bo piłka ręczna to gra zespołowa i cały zespół wygrywa.