Aktualności

Wypowiedzi po meczu w Kobierzycach 10 lut

Wypowiedzi po meczu w Kobierzycach

10 lut 2020 09:44

Chciałybyśmy bardzo podziękować kibicom, którzy stworzyli tak cudowną atmosferę, że czułyśmy jakbyśmy grały u siebie – mówiła po spotkaniu w Kobierzycach Malwina Hartman. Mamy dla Was pomeczowe wypowiedzi naszych zawodniczek.

Kobiety

Malwina Hartman: Mecz potoczył się po naszej myśli. Mocna obrona w pierwszej połowie pozwoliła nam odskoczyć na kilka bramek, dzięki czemu łatwiej nam się grało po przerwie. Każda zawodniczka, która była na boisku dołożyła od siebie cegiełkę do tak ważnego zwycięstwa. Chciałybyśmy bardzo podziękować kibicom, którzy stworzyli tak cudowną atmosferę, że czułyśmy jakbyśmy grały u siebie. Derby są nasze!

Emilia Galińska: Mecz od początku układał się po naszej myśli. Zagrałyśmy dobrą obronę, z czego wyprowadzałyśmy kontry. Od samego początku wypracowałyśmy sobie przewagę bramkową co pomogło nam w późniejszym okresie kiedy wdarło się lekkie zmęczenie, a razem z nim błędy i nieco gorsza skuteczność. Jesteśmy zadowolone z naszej postawy i zdobytych trzech punktów. Czujemy się coraz lepiej i pewniej, a to bardzo cieszy!

Patricia Matieli: Zagrałyśmy bardzo dobre zawody, szczególnie w pierwszej połowie. Nasza twarda obrona i szybkie ataki były kluczem do zwycięstwa. Zdobyłyśmy bardzo ważne trzy punkty i wciąż depczemy po piętach liderowi z Lublina. Mecz w Kobierzycach pokazał naszą siłę i prawdziwy team spirit.