Aktualności

Wypowiedzi po meczu Pucharu Polski 10 mar

Wypowiedzi po meczu Pucharu Polski

10 mar 2021 21:01

Nasze zawodniczki podsumowują mecz ćwierćfinału PGNiG Pucharu Polski KPR Kobierzyce – MKS Zagłębie Lubin 24:28 (14:11).

Kobiety

Monika Wąż: Pomimo słabszego początku, w którym przegrywałyśmy sporą różnicą bramek, nie poddałyśmy się i w drugiej części spotkania pokazałyśmy charakter. Zaczęłyśmy realizować swoje założenia, dzięki czemu skutecznie kończyłyśmy akcje. Bardzo dobre zawody rozegrała Patrycja Świerżewska oraz Daria Zawistowska, obie w ważnych momentach sprawiały, że wynik pod koniec spotkania był na naszą korzyść i po ciężkim spotkania przechodzimy do półfinału!

Adrianna Górna: Był to dla nas bardzo ciężki mecz, dopiero pod koniec wróciłyśmy z dalekiej podróży i odwróciliśmy losy tego spotkania. Pokazałyśmy charakter i wole walki. Cieszymy się z awansu do półfinału.

Daria Zawistowska: Bardzo się cieszymy,że przechodzimy do półfinału pucharu Polski. Od samego początku wiedziałyśmy,że ten mecz nie będzie należał do łatwych. Początek meczu był bardzo  szybki i dość nerwowy. Co prawda nasza gra w obronie nie była taka zła lecz Kobierzyce równo mocno broniły i były ciut skuteczniejsze rzutowo przez co wynik 12-14 po pierwszej połowie. Na szczęście w drugiej połowie meczu jeszcze bardziej poprawiłyśmy grę w obronie, grałyśmy zespołowo, a przede wszystkim bardziej skutecznie niż w pierwszej stąd nasza wygrana. Pokazałyśmy,że zawsze trzeba walczyć i wierzyć w to co się robi do samego końca :) Takie właśnie mecze budują naszą pewność siebie.