Wypowiedzi po meczach z KPR-em i Piotrkowianinem 10 mar

Wypowiedzi po meczach z KPR-em i Piotrkowianinem

10 mar 2019 10:02

Zawodniczki podsumowują mecz z KPR-em Kobierzyce (21:18), zawodnicy spotkanie z Piotrkowianinem (29:30).

Kobiety

Agnieszka Jochymek: Przed meczem zdawałyśmy sobie sprawę z tego, że nie będzie to łatwe spotkanie. Dobrze weszłyśmy w ten mecz i uzyskałyśmy kilkubramkową przewagę, która utrzymała się do końca. Odniosłyśmy ważne zwycięstwo i zrewanżowałyśmy się rywalkom za przegraną w Kobierzycach.

King Grzyb: Wyszłyśmy na mecz bardzo skoncentrowane. Dlatego od samego początku był pod naszą kontrolą, aż do ostatniego gwizdka. Trzy punkty zostały w Lubinie, co jest dla nas najważniejsze . Teraz skupiamy się na kolejnym meczu.

Stanisław Gębala: Mecz nie do końca układał się tak jak chcieliśmy, graliśmy falami, goniliśmy Piotrków, a później znowu nam odskakiwali. Na sam koniec meczu udało nam się zremisować, niestety gospodarze rzucili bramkę w samej końcówce meczu. Pokazaliśmy charakter, ponieważ udało nam się odrobić taką stratę, mimo tego nie udało nam się zdobyć punktów.

Marcel Sroczyk: Pierwszą połowę zaczęliśmy dość źle, oddając nieprzygotowane rzuty i tracąc kilka bramek do przeciwnika. Z czasem odrabialiśmy straty i graliśmy jak równy z równym, lecz Piotrków lepiej wykorzystywał swoje sytuację i pod koniec pierwszej połowy miał kilka bramek przewagi. W drugiej odsłonie dwa razy odrobiliśmy straty, ale nie udało nam się wyjść na prowadzenie i Piotrków po karnym w ostatnich sekundach wygrał różnica jednej bramki.