Wypowiedzi po finale Pucharu Polski 3 wrz

Wypowiedzi po finale Pucharu Polski

3 wrz 2020 21:17

Przedstawiamy wypowiedzi po finale PGNiG Pucharu Polski. Zagłębie Lubin pokonało Młyny Stoisław Koszalin 29:23 (16:12) i po raz szósty zdobyło to trofeum.

Kobiety

Bożena Karkut: Wszystkie byłyśmy stęsknione za grą o stawkę po tak długiej przerwie, ale z drugiej strony nie wiedziałyśmy na co stać obie drużyny. Obiecałyśmy sobie, że zrobimy wszystko aby obronić trofeum i to nam się udało. Transfery które poczyniliśmy przed nadchodzącymi rozgrywkami oceniam jako bardzo udane, udało nam się pozyskać kilka reprezentantek Polski, które dzisiaj walnie przyczyniły się do naszego zwycięstwa.

Daria Zawistowska: Cieszę się, że udało nam się zrealizować wszystkie przedmeczowe założenia. Co nawet ważniejsze w kluczowych momentach pamiętałyśmy, że robimy to co kochamy i cieszyłyśmy się grą. Emocje po wygranej są niesamowite, to wspaniałe uczucie!

Dominika Grobelska (Młyny Stoisław Koszalin): Przygotowywałyśmy się do tego spotkania intensywnie, ale niestety po dwudziestu minutach opadłyśmy z sil, do tego doszła słaba skuteczność w drugiej połowie, co przełożyło się na końcowy rezultat. Przykro nam, że przegrałyśmy, ale teraz już tego nie zmienimy. Musimy patrzeć w przyszłość, przed nami start rozgrywek ligowych – analizowała skrzydłowa drużyny z Koszalina.