Aktualności

Wykorzystać szansę 17 paź

Wykorzystać szansę

17 paź 2020 11:41

W PGNiG Superlidze szczypiornistek odbędzie się piąte seria spotkań. Miedziowych zagrają o trzy punkty w Chorzowie, gdzie zmierzą się z tamtejszym Ruchem.

Kobiety

Lubinianki po nieudanej inauguracji sezonu wygrały kolejne mecze i przed obecną kolejką tracą tylko trzy punkty do lidera, Perły Lublin. Dziś ta starta może zostać zniwelowana. Wygrana Zagłębia w regulaminowym czasie gry zrówna je punktami z rywalem z Lubelszczyzny.

Po wygranej z niewygodnym przeciwnikiem z Koszalina, tym razem Miedziowe czeka starcie z ostatnim w tabeli Ruchem Chorzów. Ruch jeszcze w obecnym sezonie nie punktował. Chorzowiankom nie można odmówić jednak woli walki, która nie raz psuła sporo krwi faworytom.

- To nie jest tak, że KPR Ruch Chorzów odstaje od reszty stawki. Przypomnę, że EKS Start Elbląg wygrał tam w ostatnich sekundach. Chorzowianki to taka drużyna ambitna, która nie ma nic do stracenia - mówi o rywalu Bożena Karkut, szkoleniowiec Miedziowych.

Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. W czwartek rząd ogłosił nowe zasady walki z pandemią koronawirusa. Od 17 października wszystkie wydarzenia sportowe w kraju odbywać się będą bez udziału publiczności.

Mecz w Chorzowie odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00.

Transmisja:
https://www.zobacz.tv/pgnig-superliga-kobiet/604-chorzow-lubin