Aktualności

Wielka feta w rynku już w czwartek! 9 cze

Wielka feta w rynku już w czwartek!

9 cze 2021 10:48

Wielka feta w rynku zaplanowana jest na czwartek (10 czerwca) na godzinę 18. Żeńska drużyna szczypiornistek pojawi się w sercu miasta, by wspólnie z kibicami świętować mistrzostwo Polski i Puchar Polski, zdobyte w sezonie 2020/2021.

Kobiety

W planie m.in. atrakcje i konkursy dla kibiców, prezentacja mistrzowskiej drużyny, prezentacja pucharów i medali, koncert zespołu Handband, wspólne zdjęcia, autografy.

– Kochani kibice, zapraszamy was serdecznie na wspólnie świętowanie naszego podwójnego sukcesu w lubińskim rynku. Bardzo się za wami stęskniliśmy i w tak wyjątkowym dniu liczymy na Waszą obecność i celebrowanie z nami tego wyjątkowego sezonu – mówi Kinga Grzyb, kapitan Zagłębia.

Piłkarki ręczne w miniony piątek zdobyły Puchar Polski. Dla Miedziowych to dublet w obecnym sezonie, gdyż podopieczne Bożeny Karkut wcześniej zdobyły mistrzostwo Polski. Lubinianki po raz piąty w obecnym sezonie pokonały Perłę Lublin, tym razem w meczu finałowym, rozegranym w Gnieźnie.

Zagłębie było w obecnym sezonie bezapelacyjnie najlepszym zespołem w naszym kraju, a przewaga 16 punktów nad wicemistrzem Polski mówi sama za siebie.