W Kobierzycach na remis 15 sie

W Kobierzycach na remis

15 sie 2020 19:20

Trzeci mecz sparingowy rozegrały nasze zawodniczki. Tym razem podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej zremisowały na wyjeździe z KPR Gminy Kobierzyce 24:24, przegrywając do przerwy 8:12.

Kobiety

To były dwie różne połowy. W pierwszej przewagę miały gospodynie, które szybko odskoczyły na kilka bramek. Już na początku mecz było 7:3, a cztery trafienia przewagi KPR utrzymał do przerwy. Jeszcze na początku drugiej połowy wynik brzmiał 18:12, ale od tego momentu lubinianki zaczęły odrabiać straty i zrobiły to w błyskawicznym tempie, bo w zaledwie siedem minut. Zacięta końcowka nie przyniosła rozstrzygnięcia i mecz zakończył się remisem po 24.

KPR Gminy Kobierzyce –Zagłębie Lubin 24:24 (12:8)

KPR: Kowalczyk, Zima – Ilnicka, Tomczyk 2, Buklarewicz 4, Janas 2, Kuriata, Wiertelak, Ważna, Kozioł, Ivanović 2, Koprowska 5, Kucharska, Despodovska 8, Wicik 1, Michalak.

Zagłębie: Wąż, Maliczkiewicz, Drzemienicka – Stanisławczyk, Grzyb 4, Mączka 2, Hartman 3, Kochaniak, Świerżewska 1, Górna 5, Galińska 1, Zawistowska 1, Noga, Belmas 3, Drabik 1, Milojević 3.