Aktualności

Mistrzynie na obrazkach 26 maj

Mistrzynie na obrazkach

26 maj 2023 08:19

„Mistrzynie Polski jak z obrazka” – to pierwsza edycja konkursu plastycznego, zorganizowanego przez CK Muza w Lubinie i MKS Zagłębie Lubin S.A. Najlepsze prace wybierały same Mistrzynie, które przyznały, że wybór był bardzo trudny.

Kobiety

Prace można było podziwiać w Centrum Kultury Muza w Lubinie, gdzie przy okazji wystawy odbyło się spotkanie z aktualnymi Mistrzyniami Polski i zdobywczyniami Pucharu Polski. „Złotka” spotkały się wcześniej, aby wybrać laureatów konkursu w dwóch kategoriach wiekowych – To bardzo ciężki wybór, gdyż wszystkie prace są naprawdę niesamowite i widać ile pracy i serca zostało w nie włożone. Jesteśmy dumne i szczęśliwe, mogąc oglądać się na tej wystawie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów i znakomicie wykonanej pracy – mówi Bożena Karkut, trener piłkarek ręcznych Zagłębia Lubin.

W gronie jury, oprócz szkoleniowca Miedzowych znalazły się także zawodniczki: Barbara Zima, Jovana Milojević, Patrycja Matieli, Emilia Galińska oraz Karin Bujnochova.

Prace można podziwiać w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie oraz już niebawem w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Przypomnijmy, iż zakończony niedawno sezon był wręcz rewelacyjny. Zagłębie wygrało 28 na 28 meczów w PGNiG Superlidze oraz 2 na 2 w Orlen Pucharze Polski i tym samym zdobyły trzecie z rzędu, a czwarte w historii Mistrzostwo Polski oraz ósmy Puchar Polski!