Aktualności

Miedziowe na „Kompetentny PogChamp” 10 cze

Miedziowe na „Kompetentny PogChamp”

10 cze 2022 20:37

W środę 15 czerwca przedstawicielki naszej drużyny można będzie spotkać na boiskach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Właśnie tam w godzinach 09:00-14:00 odbędzie się „Kompetentny PogChamp”. Event organizowany jest przez naszego sponsora, KGHM Polska Miedź S.A. Zapraszamy!

Kobiety

Nasz klub reprezentować będą zawodniczki: Monika Maliczkiewicz, Kinga Grzyb oraz Monika Wąż. Mistrzynie Polski poprowadzą między innymi rozgrzewkę przed najważniejszymi zawodami, można będzie je także spotkać w specjalnie przygotowanej strefie szczypiorniaka.

Na wydarzenie zaproszeni zostali głównie lokalni sportowcy i artyści m.in.: Paweł Żebrowski „Żebro”, Gabriel „Egon” Michewicz, Bartek Ignacik – prowadzący program Turbokozak, Berry Blue – Jagoda, Artur i Anna Niedzieccy „Niedźwiadki Biegają”, Stanisław Tuszyński – Strefa Fight, Sylwia Kruglińska – Yoga with Love oraz wiele innych inspirujących osób.

Nazwa – Kompetenty Pogchamp to miks słów pog - od ikonki wyrażającej szok i niedowierzanie i champ – od champion.