3 lut 2021 12:52

Zobaczcie co media pisały o wczorajszej „Świętej Wojnie”.

Kobiety

lubin.pl: Nie ma mocnych na Zagłębie! Miedziowe gromią Perłę! Znowu!

Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin zagrały kolejny raz niesamowite zawody przeciwko Perle Lublin i znów nie dały najmniejszych szans rywalkom! W drugiej „Świętej Wojnie” w tym roku ponowie lubińskie szczypiornistki zwyciężyły różnicą dwunastu bramek!

miedziowe.pl: Mistrz Polski na łopatkach. Perła zdemolowana

Zapowiadały srogi rewanż za wysoką porażkę w Lubinie, a dziś dostały kolejne lanie od Zagłębia. Mistrz Polski MKS Perła do przerwy przegrywał z Zagłębiem Lubin 3:14. W drugiej połowie koncert Miedziowych trwał, a szczypiornistki z Lubelszczyzny były jedynie tłem dla znakomicie dysponowanej drużyny Bożeny Karkut.

PGNiG Superliga Kobiet: Bolesna porażka z Zagłębiem
W meczu 14. serii PGNiG Superligi Kobiet Zagłębie Lubin nie dało szans drużynie z Lublina i pokonało Mistrzynie Polski 28:16.

E-legnickie: Terminatorki Zagłębia wykonały milowy krok ku mistrzostwu Polski

W meczu 14. kolejki PGNiG Superligi Kobiet Zagłębie Lubin nie dało szans obrońcy mistrzowskiej korony i pokonało Perłe Lublin na ich terenie 28:16. To był show w wykonaniu Moniki Maliczkiewicz i wielki triumf taktyki przyjętej na to spotkanie przez trenerkę Bożenę Karkut. Miedziowe fantastycznie rozpoczęły mecz prowadząc w 15 minucie 6:0...Ale to jeszcze nie było najgorsze dla ekipy Perły.

zmiedzi.pl: Święta wojna dla Zagłębia! Perła bez żadnych argumentów

Gdy po pierwszej połowie szczypiornistki Zagłębia Lubin prowadziły w „Globusie” z Perłą Lublin 14:3, stało się jasne, że Miedziowe tego spotkania przegrać nie mogą. Po zmianie stron gospodynie próbowały cokolwiek zmienić w swojej dramatycznej sytuacji, ale Miedziowe były konsekwentne i skuteczne. Ostatecznie wicemistrzynie Polski pokonały na wyjeździe aktualne mistrzynie – 28:16.

sport.interia.pl: niecodzienna sytuacja w meczu

Perła Lublin wysoko przegrała na własnym parkiecie 16-28 z Zagłębiem Lubin. Gospodynie w pierwszej połowie odbijały się od ściany, w efekcie czego nie zdołały odrobić strat. W tym spotkaniu doszło do niecodziennej sytuacji, bo mistrzynie Polski swoją pierwszą bramkę zdobyły dopiero w 21. minucie, a do przerwy tylko trzykrotnie pokonywały rewelacyjnie broniącą Monikę Maliczkiewicz.

dziennikwschodni.pl: MKS Perła Lublin – Zagłębie Lubin 16:28.Katastrofa w pierwszej połowie

Fatalna postawa piłkarek MKS Perły w prestiżowym meczu z Zagłębiem Lubin. Podopieczne Kima Rasmussena w pierwszej połowie zdobyły zaledwie... trzy bramki. Ostatecznie przegrały za to z „miedziowymi” aż 16:28. I to u siebie.