Aktualności

Maja Mecan w drużynie Mistrzyń Polski. Witamy w KGHM MKS Zagłębiu! ORLEN Superliga jednoczy się w walce z rakiem 23 lut

Maja Mecan w drużynie Mistrzyń Polski. Witamy w KGHM MKS Zagłębiu! ORLEN Superliga jednoczy się w walce z rakiem

23 lut 2024 08:13

Maja Mecan dołączyła do drużyny KGHM MKS Zagłębia Lubin! Witamy w zespole Miedziowych! Dziś kluby ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet ogłosiły 24 transfery. Wspólnie pomagamy podopiecznym fundacji Cancer Fighters.

Kobiety

Maja to nasza wyjątkowa zawodniczka, od marca 2023 roku walczy z ostrą białaczką szpikową. Maja trafiła do szpitala Przylądek Nadziei we Wrocławiu, gdzie jest poddawana intensywnemu leczeniu, które nadal trwa. Mimo ciężkich chwil i wyzwań związanych z chorobą, Maja jest pogodną i wesołą dziewczynką. Jej dzielność i odwaga w walce z chorobą są dla nas wszystkich inspiracją. Mimo młodego wieku, Maja wykazuje niesamowitą siłę, dostosowując się do życia na oddziale onkologicznym.

Rodzice Mai, wspierający ją każdego dnia, znają ciężar i wyzwania, jakie niesie ze sobą taka choroba. Częste wizyty w klinice, kosztowne leki nieobjęte pełnym refundowaniem, dodatkowe farmaceutyki łagodzące ból - to tylko niektóre z wyzwań, z którymi muszą się mierzyć. Aby Maja mogła wrócić do normalnego życia, niezbędna będzie specjalistyczna rehabilitacja, a także przestrzeganie restrykcyjnej diety już od teraz. Wszystko to generuje ogromne koszty, które obciążają budżet rodziny.

Prosimy Was o wsparcie Mai i jej rodziny w tym trudnym i kosztownym leczeniu. Każda wpłata, mała czy duża, ma dla nas ogromne znaczenie i daje nadzieję na szybki powrót Mai do zdrowia.

Link do zbiórki: https://wolniodraka.pl/donations/maja-mecan/